moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Extra služby pro vaši svatbu

Existuje mnoho možností, jak obohatit váš svatební den o další služby, které vám naše agentura wedding planner ráda nabídne a pomůže zrealizovat tak, aby byly v souladu s vaším rozpočtem, jako je doprava, zábava, květinová výzdoba , svatební šaty atd.


Doprava – luxusní, moderní nebo starodávné automobily, minivany, autobusy

Přeprava nevěsty, ženicha, rodinných příslušníků a přátel, kteří se zúčastní vaší svatby je jednou ze služeb, které nabízíme.

Pro ty, kteří přiletí na mezinárodní letiště do Říma, Neapole či Florencie, navrhujeme auto s řidičem, minivany či autobusy( podle počtu osob), které vás přivezou přímo na místo ubytování a podle potřeb budou k dispozici i ve svatební den.

Můžeme vám nabídnout některou z našich limuzín, kterou můžete použít na projíždˇku při loučení se svobodou den před svatbou.

Ve svatební den může nevěsta připlout lodí, přijet na motorce, nebo v kočáře. Můžeme nabídnout luxusní ,moderní nebo starodávné automobily.

Po obřadu nevěsta s ženichem pojedou již společně ve voze dle jejich přání.

luxusni automobily


Květinová výzdoba, dárky pro hosty a konfety

Květiny nesmějí na žádné svatbě chybět. Pomůžeme vám s výběrem a naaranžováním místa obřadu i svatební hostiny. Je možno si pronajmout nábytek a doplňky, jako jsou závěsy, židle, koberce, stoly, vše, co zkrášlí váš nezapomenutelný den.

Naše agentura Moje svatba v Římě vám pomůže s výběrem svatebních dárků pro hosty a svědky, jako poděkování za jejich účast na vaší svatbě. Rádi poradíme a připravíme slavnostní tabuli a zasedací pořádek.

Chcete-li obohatit svatební hostinu o něco jedinečného a typicky italského, připravíme vám stůl s mandlovými konfetami různých barev a druhů. Čokoládové, ovocné, kávové, skořicové, které můžete nabídnout vašim hostům v elegantním balení, třeba v aromatických krabičkách, v průhledných šátcích zdobených květinami nebo svíčkami. Nápadům se meze nekladou.

konfety


Zábava a hudba

Pokud váš svatební den bude trvat až do pozdního večera, hudba je klíčovou složkou, která vytvoří uvolněnou nebo naopak živou atmosféru.

Podle vašeho vkusu vám doporučíme klasickou hudbu, moderní, se zpěvákem, nebo bez. Důležité je, abyste se cítili dobře a bavili se. Hudba může začít již během obřadu.

Váš svatební den může být obohacen o zábavu jak pro děti (s přítomností specializovaných animátorů, kteří nabízejí hry a zábavu pro ty nejmenší) tak pro dospělé s klauny a akrobaty nebo místními umělci.

Ohňostroj nebo vypouštění světelných balónů bude jistě velkým zážitkem pro všechny.


Video a fotoalbum

Kromě fotografování, které je zahrnuto v každém nabízeném exkluzivním balíčku, nás můžete požádat o vytvoření videa a naši odborníci vám nabídnou to nejlepší co můžete najít na současném trhu.

V tomto případě spolu s fotografem to bude další profesionál, který bude přítomen během přípravy svatebního obřadu a svatební hostiny.

Fotografický materiál budete mít on-line, nebo na CD, DVD či USB. Video bude dodáno na DVD.

Těm, kteří chtějí mít vytisklé fotografie ve formátech 20x25 nebo 30x40 cm v klasickém albumu nebo fotoknize, naše agentura Moje svatba Římě ráda poradí a zašle tento album na místo vašeho bydliště v dohodnutém čase.


Pobyt a ostatní služby

Nic nebude lepší než hotel nebo i jiné ubytování, které si zvolíte pro vás a vaše hosty. Můžete tak strávit několik dní a třeba i svatební cestu v klidu a plné pohodě.

Díky spolupráci s nejlepšími svatebními profesionály můžeme poskytnout mnoho dalších svatebních služeb, jako jsou svatební pozvánky, šaty pro nevěstu a ženicha, snubní prsteny, ale i ohňostroj, exkurze, degustace a ještě mnohem více, stačí si jen přát.

Budeme vám vždy k plné dispozici. Našim velkým přáním je, aby vaše svatba v Itálii byla opravdu velkolepá a jedinečná.