moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - InstagramBlog

blog


články

Svatba na Vánoce

Svatba během vánočních svátků je přáním mnoha párů, které milují slavnostní atmosféru Vánoc, kdy se rodiny blízké i vzdálené scházejí, aby společně strávily pár dní, obklopené nastrojenými stromky a mnoha barevnými světly, které okouzlí tuhle slavnostní chvíli. (Čtěte více).Smíšené svatby

Smíšené svatby v Itálii jsou stále častější a když se smíšený pár rozhodne mít svatbu, je to obohacení nejen pro nastávající manželé, jejich příbuzné a přátelé, ale také pro celou komunitu. (Čtěte více).Proč svatbu v Itálii?

aždý rok si mnoho párů z celého světa vybere Tivoli, jako destinaci pro svůj svatební den. Dříve se zde mohl konat jen novomanželský fotografický servis, ale dnes jsou dvě vily s přilehlými zahradami zařazeny mezi kulturní památky světového dědictví UNESCA. Villa D´Este a Villa Adriana jsou otevřeny i pro oslavu civilního sňatku a občanského spojení dvou osob stejného pohlaví. (Čtěte více).Proč svatbu v Itálii?

Gay svatba v Itálii představuje občanské spojení dvou lidí stejného pohlaví, mající mezi sebou vzájemnou citovou vazbu, kteří se rozhodnou svůj vztah legalizovat, stejně jako heterposexuální páry. (Čtěte více).Proč svatbu v Itálii?

Itálie je nejkrásnějším místem na zemi. Bylo toho o ní napsáno a řečeno víc než dost, ale dnes bych chtěla mluvit z pozice cizinky, která přišla ze Severní Evropy a byla adoptována Římanem. Chtěla bych mluvit o tom, proč by si měli snoubenci vybrat právě Itálii pro jejich svatební den. (Čtěte více).Téma svatby 2017-2018 Nevěsta - Příroda

Zorganizovat vlastní svatbu neví vůbec jednoduché, právě proto mnoho párů hledá informace a nápady na internetu. Četná fóra a blogy nabízí své zkušenosti, rady a zajímavé nápady, jak připravit svatební den. (Čtěte více)