moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


Naše svatební služby

Máte vybrané datum a místo Vašeho sňatku?

Výborně, to nejdůležitější už máte za sebou! V této části Vám ukážeme hlavní služby, které naše agentura svatební koordiance v Římě nabízí a které Vám usnadní cestu k oltáři bez stresu a problémů. Vyberte si z velké škály možností takové služby, které budou nejvíce vyhovovat právě Vám! Naše svatební agenura Moje svatba v Římě Vám zajistí všechny potřebné dokumenty a hlavně se postará o veškerou organizaci Vaší svatby.

Chcete-li mít svatbu přesně podle vašich představ, můžeme vám zrealizovat váš sen podle vašich instrukcí, které nám poskytnete, případně máme připravené pro vás exkluzivní přizpůsobitelné balíčky.


Dokumenty

Dokumenty

Příprava dokumentů a všech právních záležitostí důležitých pro platnost svatebního obřadu v Itálii, je prvním krokem v organizaci Vašeho sňatku.

Postaráme se o vše potřebné zde v Itálii a poradíme Vám, jak postupovat při návratu do České republiky, jak svůj sňatek zaregistrovat, aby byl právoplatný. Matrika Brno jako jediná na našem území uzná Váš zahraniční sňatek.

Vyberte si právě naši agenturu, nebudete se muset zbytečně starat, dostanete od nás tipy a užitečné rady.

Svatební šaty

Svatební šaty

Volba šatů pro nevěstu i obleku pro ženicha představuje důležitý a vzrušující krok v přípravách svatby.

Zejména pro nevěstu je správná volba šatů tím největším snem už od malička. Bílé, krémové, barevné, krátké nebo dlouhé, se závojem nebo bez, v každém případě důležité je, aby šaty byly ve Vašem stylu, splývaly s Vaší osobností a harmonicky ladily s celým svatebním dnem.

I ženich dostane od nás tu samou pozornost při volbě obleku jako nevěsta, tak aby společně ladili jeden k druhému.

Bude pro nás potěšením poradit Vám a doprovodit Vás do nejvyhlášenějších ateliérů v Římě a okolí.

Svatební hostina

Svatební hostina

Počasí v Římě bývá slunečné skoro po celý rok, tak proč toho nevyužít a neuspořádat svatební hostinu na jedné z mnoha teras, ze kterých můžete obdivovat krásu věčného Říma?

Pár si může vybrat z mnoha lokalit, ktere naše agentura Moje svatba v Římě nabízí, jako například restaurace na pláži, které při západu slunce se stanou ještě půvabnější a romantičtější.

Podlehněte typické “trattorie” v centru Říma v části Trastevere plné houslí a mandolín. V naší nabídce máme i starověké hrady, antické a moderní vily nebo historické usedlosti.

Podle toho, kterou lokalitu si vyberete, pomůžeme Vám při sestavování svatební hostiny, s výběrem menu, svatebního dortu, květinové výzdoby i zasedacího pořádku.

Foto a videozáznam

Foto a videozáznam

Svatební den zůstane navždy vryt do Vaší paměti a proto je nezbytně nutné mít kvalitní a profesionalní servis.

Naši fotografové se budou snažit zachytit Vaši krásu a osobnost v každém záběru tak, aby Vás vzpomínka na tento vzácný den provázela po celý život.

Fotografové mají zkušennost jak s pòzovanou tak reportážní fotografií. Sami si pak můžete vybrat klasické fotoalbum, fotoknihu, nebo CD. Zavazujeme se, že jakmile budou fotografie hotové, vše Vám zašleme domů.

Bomboniere a confetti

Bomboniere a confetti

Během svatebního dne nemohou chybět malé dárky a konfety pro Vaše příbuzné a známé.

V Itálii se žádná svatba neobejde bez těchto pozorností, kterými vyjadřujeme poděkování, že se všichni zúčastnili našeho svatebního dne. Domů si odvážíme malé prezenty pro ty, kteří se bohužel nemohli svatebního dne účastnit.

Bomboniery mohou být různého druhu, jsou to malé nebo i větší drobnosti ze stříbra, porcelánu, skla nebo keramiky, které budou Vaši svatbu všem dlouho připomínat.

Confetti jsou mandle různých příchutí, které jsou v malých ornamentálnich pytlčcích, nebo krabičkách různých tvarů a velikostí. Uvnitř naleznete malý lístek, kde jsou napsána Vaše jména a datum svatby.

Kadeřník a make-up

Kadeřník a make-up

V nejkrásnější den pro ženicha a nevěstu je třeba mít dokonalý účes a bezchybný make-up. Tohoto můžete docílit, jestli se svěříte do rukou našich profesionálních a zkušených kadeřníků a vyzážistů.

Vlnité nebo rovné, vyčesané do drdolu, s květy, korunkou nebo se závojem, důležité je, aby Váš svatební účes ladil s Vašimi šaty a samozřejmě s Vaší osobností, tak abyste ve svatební den zářila jako princezna.

Naši kadeřníci a vyzážisti přijedou přímo k Vám na hotel a doporučí Vám to nejvhodnější.

Květiny a dekorace

Květiny a dekorace

Květiny jsou nepostardatelnou součástí Vašeho svatebního dne – zdobí nejen nevěstu ale i celý sál.

Na základě jejich přírodní krásy, budou komunikovat Vaše pocity a emoce, jejich výběr je důležitý a nemůže se podcenit. Dominatní barva by podle tradice měla být bílá, ale i ostatní pastelové barvy jsou vítané a květiny by se měly volit podle ročního období.

Svatební kytice musí mluvit stejným jazykem jako Vaše duše a jako Vaše svatební šaty. Podle galatea by měla být jediným šperkem, který bude v tento slavnostní den zářit.

Zajistíme Vám jak svatební kytici, tak výzdobu kostela nebo matriky, restaurace a Vašeho auta.

Snubní prsteny

Snubní prsteny

Z bílého nebo žlutého zlata, z platiny, s diamantem nebo bez, prstýnky v den svatby nemohou chybět, novomanželé si jejich prostřednictvím slibují lásku a věrnost na celý život.

Všichni víme, že se dává na levou ruku na prsteníček, ale jen málo z nás ví, že na tomto místě vede malá žilka “vena amoris” přímo do srdce.

Svatební vozy a transfery

Svatební vozy a transfery

Naše agentura Moje svatba v Římě má mezi svými dodavateli nejlepší a nejkvalitnější autopůjčovny, které mají velký výběr vozů a profesionální řidiče.

Můžete si vybrat moderní auto nebo veterána, limuzíny, větší auta nebo autobusy na přepravu vašich hostů ale i třeba skútr Vespu jako ve filmu "Prázdniny v Římě".

Jak chcete přijet k oltáři? Vyberte si z naší nabídky a my za Vás vše připravíme.

Ostatní služby, které Vám rádi na požádání poskytneme

hudba a zábava - animace pro děti - kočár s koňmi - svatební oznámení - svatební dort - let holubiček - prohlídka Říma s průvodcem v českém jazyce