moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


O nás

Eva Ludmila Srovnalíková wedding plannerJmenuji se Eva Ludmila Srovnalíková, pocházím z Moravy (Česká Republika) a již 25 let žiji a pracuji v Římě.

Když jsem tohle aristokratické a romantické město uviděla poprvé, byla to láska na první pohled. Věděla jsem, že právě tady chci trávit zbytek života. Zůstala jsem jím uchvácena i po tolika letech a věřím, že stejně osloví i Vás.

Řím mě svojí atmosférou okamžitě okouzlil a učinil můj život šťastnějším, barevnějším a zajímavějším.

V roce 2006 jsem se stala akreditovanou novinářkou a začala jsem spolupracovat se spoustou italských deníků a magazínů.

Jsem velmi zvýdavý člověk, miluji cestování a italskou kuchyni, jsem expertem v bon tomu, dorozumím se čtyřmi jazyky a právě z tohoto mixu mých znalostí, dovedností a zálib vznikla myšlenka podělit se s italskou i mezinárodní veřejností o ty nejlepší italské restaurace. Napsala jsem a vydala tři knihy v italském i anglickém jazyce „Ristoranti di charme“.

Ráda maluji, uspořádala jsem několik výstav svých děl, při jedné z nich jsem také spolupracovala s Českou ambasádou.

Mám smysl pro eleganci a šarm, jsem spolehlivou a svědomitou koordinátorkou. Moje vášeň pro Itálii a zejména pro Řím mi umožnila lépe pochopit italský koncept a objevit všechny klady „Věčného města“. Láska k této zemi smíchaná se zkušenostmi s organizací různých typů akcí dala podnět mému podnikatelskému snu a ke vzniku agentury „MY WEDDING IN ROME“ (Moje svatba v Římě) to byl už jen krůček. Zde se starám o veškerou svatební koordinace, tak říkajíc od A po Z.

Wedding planner, nebo-li svatební koordinátor je člověk, který Vám naplánuje a zprostředkuje Váš svatební den do detailů. Tato funkce se v Americe i v Evropě stává nepostradatelnou právě pro ty, kteří chtějí, aby se jejich svatební den stal opravdu jedinečným, nevšedním a nezapomenutelným zážitkem. Mám velké štěstí, protože svou práci zbožňuji, vše co dělám, dělám kvalitně, s nadšením a úsměvem na tváři.

Pokaždé hledáme a nabízíme s mými spolupracovníky nová místa, páry si tak sami zvolí, co jim nejvíce vyhovuje, kde se oni sami cítí nejpohodlněji a kde chtějí slavit Velký den. Variant je nespočet, vybere si opravdu každý. Váš svatební den v Římě připravíme dle Vašeho vkusu, přání i finančních možností.


Proč si zvolit právě naši agenturu Moje svatba v Římě?

wedding planner at workMoje svatba v Římě je tou nejlepší volbou nejen kvůli své spolehlivosti, kvalitě, profesionalitě, ale také pro svou laskavost, vstřícnost a neotřelé nápady, které klienti ocení. Recenze našich zákazníků jsou vizitkou práceschopnosti našeho špičkového týmu. Nezklameme Vás, protože je naším závazkem, abyste si zamilovali Itálii i Řím a vraceli se domů plní nádherných prožitků z Vaší svatby.

Hned po Vašem příjezdu se Vás osobně ujmu, postarám se o to, aby vše bylo takové, jaké jste si to vysnili. Stanete se protagonisty Vašeho příběhu, bez stresu a starostí. Budu Váš spolehlivý přítel, profesionální a kompetentní organizátor, který se bude snažit pochopit Vaše touhy a empaticky na ně reagovat. Vaše požadavky přijmu s naprostou diskrétností, krok po krok Vás povedu až k oltáři.

A jaký bude Váš úkol? Vyberte si datum Vašeho sňatku v Římě, nebo kdekoli jinde v Itálii a vše ostatní nechte na mně. Jsem zastáncem toho, že rozdíl mezi hezkou a dech beroucí svatbou je v detailech. Kontaktujte mě! Nic to nestojí, slibuji, že litovat nebudete. Váš sen se stane realitou.