moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


Exkluzivní balíčky

Moje svatba v Římě je svatební agentura se sídlem v Římě a kromě dokonalé znalosti hlavního města zná velmi dobře celé italské území, které je bohaté na historii, víno a gastronomii.

Z tohoto důvodu jsme vybrali některé z nejkrásnějších a exkluzivních oblastí Itálie s možností přizpůsobit všechny balíčky, které nabízíme.

Lazio

Lazio, rozmanitý kraj střední Italie, který oblévá Tyrhénské moře, je plné jezer, kopců a starobylých vesnic, ale hlavně se zde nachází Řím - hlavní město Itálie, známé a navštěvované turisty z celého světa.

Nejen v Římě, ale i na celém území Lazia, se nachází velká řada historických budov jako kostely, kláštery a posvátná místa, která byla postavena v různých obdobích od středověku do renesance. Jejich architektura je velmi různorodá a ještě dnes se můžeme pokochat neocenitelnými uměleckými výtvory jako jsou sochy a malby slavných umělců.

Celá oblast Lazia je charakterizována největším počtem sopečných jezer v Itálii, které představují důležitý zdroj v ekonomice a cestovním ruchu. Jezera Bracciano, Turano, Bolsena a Martignano ocení hlavně milovníci přírody, kteří touží po svatbě pod širým nebem, zejména během letních měsíců.

Na kopcích tohoto různorodého kraje najdeme mnoho olivových hájů a vinic, ze kterých se vyrábí extra panenský olivový olej a víno. Nejznámější jsou oleje Sabina a vína Frascati - produkty vysoké italské kvality, které budete mít možnost degustovat během vašeho pobytu, pokud se rozhodnete pro svatbu v Laziu.

Městečka Lazia ,která jsou bohatá svou historií, architekturou a uměleckými skvosty, vás ponoří do atmosféry minulosti a především vám poskytnou romantické prostředí pro vaši svatbu, na kterou budete navždy vzpomínat.

Naše agentura Moje svatba v Římě má perfektní přehled o celé oblasti Lazio, jelikož má své sídlo v Římě a poradí vám podle vašich potřeb a podle vašeho rozpočtu.

Naše agentura má mnoho nabídek pro vaši svatbu v Laziu; v této sekci najdete tři nabídky v různých lokalitách a církevní sňatek v Římě.


Chcete-li mít nabídku přizpůsobenou jiným místům, pošlete nám e-mail prostřednictvím kontaktního formuláře.
Kampánie

Kampánie


Naše nabídky v Kampánii

Region Kampánie leží v jihozápadní části Itálie, mezi pobřežím Tyrhénského moře a pásem Apenin. Tato oblast nabízí nepřeberné kulturní, historické a přírodní bohatství. Je vyhlášená překrásnou nedotčenou přírodou, členitým pobřežím a průzračným mořem.

Hlavním městem Kampánie je Napoli (Neapol), třetí největší italské město s významným historickým centrem, nenapodobitelnou atmosférou a vyhlášené svojí pizzou. V jeho blízkosti se vypíná majestátní činná sopka Vesuv a trosky světoznámého starověkého města Pompeje, které bylo v roce 1997 zapsáno na Seznam světového dědictví Unesco.

Nejen Neapol, ale i další města ležící v této oblasti se mohou pochlubit tradiční italskou atmosférou. Tu vytváří historické památky a romantické uličky, ale také místní restaurace a kavárny. Ne nadarmo je Kampánie považována za jeden z nejkrásnějších klenotů Itálie.

Umělecké a historické dědictví, láska k tradicím, vynikající italská kuchyně, idylicky krásná krajina s překrásnými přírodními scenériemi činí Kampánii jedinečným místem k uspořádání vaší svatby a svatební cesty v Itálii.

Agentura Moje svatba v Rímě připravila . Od ostrovů neapolského zálivu Capri, Ischia a Procida až po překrásné Amalfinské pobřeží s přímořskými oblastmi jako Positano a Ravello nebo královský palác Caserta, známý jako malá Versailles, perla italského baroka.

Pečlivě jsme vybrali nejen místa pro uspořádání slavnostního obřadu, ale také restaurace, kde vám vyhlášení kuchaři s láskou připraví tradiční pokrmy, které budou doprovázeny jemnými víny jako například Aglianico a Falanghina a v neposlední řadě ochutnávkou Limoncella, tradičního sladkého likéru z citronové kůry, s intenzivní vůní, jehož recept se předává z generace na generaci.

Ke každé svatbě přistupujeme individuálně, naším cílem je proměnit vaše sny v realitu a připravit vše tak, aby jste na tento významný den vzpomínali s potěšením po celý život.

Naše agentura wedding planner nabízí mnoho variant pro vaši svatbu v této oblasti. Níže najdete nabídkové balíčky ve třech vybraných lokalitách.


Chcete-li mít nabídku přizpůsobenou jiným místům, pošlete nám e-mail prostřednictvím kontaktního formuláře.
Toskánsko

Toskánsko, kraj střední Itálie není znám jen svou bohatou historií a kulturou, ale také úchvatnou krajinou a pohořím. Tradiční sýry a maso jako je Chianina a Fiorentina, toskánské víno a oleje proslavili tuto oblast po celém světě.

V této části Itálie se narodilo mnoho významných osobností. Například basníci a spisovatelé Francesco Petrarca a Dante Alighieri, slavní malíři Piero della Francescaa a Leonardo da Vinci, architekti a stavitelé Brunelleschi a Michelangelo Buonarroti.

Hlavním městem tohoto regionu je Florencie. Město chráněné jako dědictví UNESCA a navštěvované po celý rok zahraničními turisty kteří obdivují její krásu, památky a muzea, jako je Duomo, Galerie Uffizi a Piazza della Signoria.

Jižně od Florencie se nachází Val d'Orcia, území kopců a údolí, kde se vyrábí víno Chianti. Dále světoznámá města Montepulciano, Pienza, Montalcino, nebo renesanční Siena, známá svým každoročním konáním tzv. Palia, tj. koňského dostihu, který se koná na hlavním náměstí Piazza del Campo.

Dalším zajímavým územím Toskánska je Maremma, která se rozprostírá podél pobřeží Tyrhénského moře a ostrovů včetně Elby. V letním období se stává vyhledávanou turistickou destinací, zejména pro krásu svého azurově modrého moře.

Naše svatební agentura připravila exkluzivní balíčky pro vybrané oblasti Val d'Orcia a Maremma. Pro každé místo je zpracovaná samostatná nabídka pro určitý počet svatebčanů, s jiným zaměřením a možnostmi, ale všechny spojuje charakter, tradice a autentická atmosféra Toskánska.

Jsme připraveni přizpůsobit služby vašim požadavkům nebo uspořádat svatbu i v jiných oblastech Toskánska. Chcete-li vytvořit nabídku na míru, pošlete nám prosím e-mail prostřednictvím kontaktního formuláře.


Chcete-li mít nabídku přizpůsobenou jiným místům, pošlete nám e-mail prostřednictvím kontaktního formuláře.
Umbrie

Umbrie


Naše nabídky v Umbrii

Umbrie se nachází ve střední části Itálie a pro svojí bohatou vegetaci je nazýváná zeleným srdcem Itálie.

Je velmi snadno přístupná ze sousedních krajů jako Toskánsko, Lazio a Marche. Tento kraj je proslulý vynikající tradiční kuchyní , krásnou přírodou , neskutečnými historickými místy. Umbrie může být ideální destinací pro vaši svatbu a svatební cestu v Itálii.

Tento kraj s hlavním městem Perugia, je velmi známý pro své typické suroviny , jako je čočka z Colfiorito, salámy z Norcia, víno Sagrantino di Montefalco a ruční keramikou Deruty.

Umbrie je proslulá pro svá turistická a putovní místa, která přitahují návštěvníky z celého světa jako Assisi a Gubbio.

Historické centrum Perugie leží přibližně 500 metrů vysoko nad mořem a je obklopeno městskými hradbami starobylé tvrze z 16. století, které si zachovalo své podzemí skrýše.

Perugia je také známá jako město čokolády. Nachází se zde historická továrna Perugina, která mimo jiné vyrábí slavné “baci perugina”- čokoládové pralinky obsahující zamilované fráze, jenž si každý zamilovaný pár rok co rok daruje na Sv.Valentýna.

Exkluzivní nabídky naší agentury Moje svatba v Římě vás přivedou do středověké historie Umbrie, ponořené do historických míst a obklopené malebnou přírodou.

Naše svatební agentura nabízí mnohá řešení pro vaši svatbu. V této části najdete tři exkluzivní lokality, které mají různý ráz, ale dodržují charakter a tradice umbrijských míst.


Chcete-li mít nabídku přizpůsobenou jiným místům, pošlete nám e-mail prostřednictvím kontaktního formuláře.