moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Mystická tvrz


Ponořená v zelených umbrijských kopcích nedaleko městečka Città della Pieve, starobylá rezidence, kterou vybrala naše agentura Moje svatba v Římě je neobvyklé a velmi exkluzivní místo pro vaši svatbu v Umbrii. Tato oblast je velmi bohatá a známá svými románskými kostely, kryptami a opatstvím, jelikož v minulosti zde bylo sídlo benediktinských mnichů.

Duchovnost zcela naplnila život, historii a umění těchto míst, kde obyvatelé hledali nejen ekonomickou pohodu, ale i duševní klid.


Civilní obřad

Váš svatební obřad se bude konat v historickém centru města Città della Pieve, které se nachází nedaleko Perugie a jezera Trasimena, na hranici Umbrie a Toskánsks. Městečko, jehož domy jsou postaveny z červených cihel se stavá čato kulisou při natáčení filmů a televizních seriálů.

Obřad se uskuteční v jedné z níže uvedených městských budov:

  1. v Palazzo della Fargna z 18. století barokní vznešený palác, dnes sídlo radnice;
  2. v Palazzo della Corgna, starobylé papežské renesanční sídlo. V Sala Rossa nebo Sala Grande, oba sály jsou velmi bohaté na starobylé fresky s mytologickými tématy z roku 1500, které vás ponoří do historie renesanční Umbrie.

Náš svatební koordinátor se postará o organizaci celého svatebního obřadu a zajistí všechny nutné dokumenty, jak vyžaduje italský zákon.

città delle pieve Civilní obřad


Ubytováni a svatební hostina

Agentura Moje svatba v Římě nabízí pro novomanžele a jejich hosty starobylou Mystickou residence z roku 1300, na 2 noci s plnou penzí. Tohle jedinečné místo, obklopené přírodou a lesy, intimní atmosférou ale i základním luxusem je oceněno zejména zahraničními hosty.

Pokoje se podobají starým obydlím klášterních poustevníků, bez jakéhokoli moderního využití telefonu a wi-fi. Každý pokoj je vybaven postelí, kamenným psacím stolem, koupelnou se sprchovým koutem a podlahovým vytápěním místnosti.

Najdete zde velké společné prostory vytesané do skály, které slouží k relaxaci dále pak wellness centrum s vířivkou, parními lázněmi a barevnou terapií.

Do rezidence se můžete dostat vlastím autem. Jelikož kamenná cesta vede lesem a není nejjednodušší, je zde možnost transferové služby terénními vozidly.

Svatební hostina se bude podávat v antické jídelně s velkým kamenným krbem, kde kuchaři připraví chutné tradiční pokrmy z místních surovin, podle antických receptů. Kuchyně je vegetariánská a veganská.

Svatební menu zahrnuje domácí těstoviny, domácí chléb, druhý chod se zeleninou, čerstvé ovoce a svatební dort. K jídlu bude podáváno víno z místních farem.

Mystická tvrz


Květiny - Fotograf

Žádná nevěsta nemůže být ve svůj svatební den bez svatební kytice. Naši odborníci - květinoví designéři - vám poradí a připraví květiny dle vašeho výběru. Náš svatební koordinátor se postará o předání kytice nevěstě před obřadem.

Fotografování svatby bude zahájeno v místě pobytu nevěsty a ženicha, poté během obřadu a během svatební oslavy.

Naši odborní fotografové se budou snažit zvěčnit svými záběry nejdůležitější okamžiky vašeho svatebního dne.

Fotografický materiál bude doručen on-line v dohodnutém časovém rámci.


Extra služby balíčku Mystická tvrz

Během vašeho pobytu v Umbrii naše agentura Moje svatba v Římě doporučuje:

  1. Prohlídku s průvodcem v některé z těchto lokalit: Todi, Orvieto, Assisi, Spoleto, Foligno, Gubbio.
  2. Exkluzivní výlet do La Scarzuola, venkovského města v Montegabbione, které bylo postaveno proslulým milánským architektem, jako divadelní město. Starobylý klášter, který se zde nachází, byl podle dochovaných informacích, domovem sv. Františka z Assisi, patrona Itálie.
  3. Zapůjčení aut a minivanů na svatební den.

Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

umbria svatební hostina