moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - InstagramFeedback

V této části jsou zahrnuty jen některé recenze našich novomanželů, na Googlu najdete ostatní recenze svateb naší svatební agentůry.

Ivan a Vendulka - Campidoglio

Ivan a VendulkaSvatba v Římě? Zdá se Vám to praštěný nápad? Možná. Moje, vlastně naše, svatba neměla chybu. Se službami paní Evy vše běželo, jak dobře namazaný stroj. Naprosto bezvadná komunikace, perfektní servis a profesionální přístup.

Všechno zařízeno podle našich představ a přání.

Pokud někdy budete váhat, u paní Evy neváhejte a oslovte ji. Nebudete litovat.


Monica a Jan - Città della Pieve

Monica a JanNaše svatba byla díky paní Evě naprosto dokonalá a přesně podle našich představ! Pomohla nám vybrat romantické místo, kde se obřad konal a vše bylo perfektně naplánované a připravené.

Velice si vážím profesionálního a vstřícného osobního přístupu! Všem vřele doporučuji! Když svatba, tak jedině s paní Evou!


Jana a Ondřej - Vatikan

Jana a OndřejPaní Srovnalíková pro nás zorganizovala velmi krásnou svatbu v Bazilice Svatého Petra ve Vatikánu. Celý svatební den proběhl hladce, vše bylo velmi dobře zkoordinováno, včetně ochoty jejího manžela a fotografa, takže jsme se nemuseli o nic starat.

Také bylo samozřejmostí vyřízení všech potřebných dokumentů a komunikace s tamními úřady. Zážitek, který jsme prožili na svatbě u Svatého stolce, se nedá porovnat s tuzemskou svatbou.

Je to jeden z výjimečných zážitků v životě. Děkujeme oba i s našimi rodinami za zprostředkování našeho nejdůležitějšího dne života.

Vřele paní Srovnalíkovou jako svatební koordinátorku doporučujeme, Řím je výjimečné místo ke svatbě!


Lucie a Tomáš

Lucie a TomášŘím byl vždy naše srdeční záležitost. Když se u nás začalo diskutovat téma svatba shodli jsme se automaticky na Římě. Chtěli jsme svatbu jedinečnou, neopakovatelnou, romantickou a v naprostém utajení. Bylo nám jasné, že organizaci a úřední agendu takové svatby nezvládneme vlastními silami.

Po jednom neúspěšném pokusu s českou agenturou nabízející svatby kdekoli na světě, jsme měli obrovské štěstí, že jsme na internetu získali kontakt na Evu Srovnalíkovou a už po prvním telefonátu jsme získali pocit, že jsme tentokrát na správném místě. A v tomto duchu proběhnul i celý náš svatební pobyt v Římě.

Eva zajistila nádherný hotel v zahradě, ideální čas pro svatební obřad, kytice, dopravu, fotografa a pochopitelně i svědky. Od naší svatby jsme přáteli, a když se blížilo v loni naše pětileté výročí nebylo pochopitelně pochyb o tom, že jej oslavíme i s našimi dětmi opět v Římě.

Evi díky z celého srdce.


Martin a Martina

Pani bola veľmi milá, ústretová a vedela nám zariadiť všetko od papierov, cez šaty, výzdobu kostola, večeru, dopravu z letiska a na letisko, kvety pre mňa a pierka pre našich pánov.

Podstatné bolo, že okrem jednej návštevy Ríma sme sa nemuseli o nič starať. Museli sme tam ísť len kvôli slovenskej ambasáde, kde potrebovali naše podpisy.

Tu na Slovensku sme absolvovali predmanželskú prípravu s našim farárom a odniesli potrebné veci na arcibiskupský úrad, odtiaľ už všetko zaslali do Ríma, kde ostatné veci vybavovala pani Eva z agentúry. Ak sme mali požiadavky alebo sme niečomu nerozumeli, nebol problém si zavolať alebo sa vidieť cez Skype.


Lucie a Roman

Velmi profesionální přístup, který zároveň zůstává i lidský. Paní Eva skvěle zajistila všechny potřeby a přání. Komunikace s ní byla velmi pohotová a efektivní hovory přes skype celé přípravy velmi usnadnily. Její znalost Říma a jeho okolí je k nezaplacení, neboť ušetřila mnoho hodin vyhledávání místa obřadu, hotelů a restaurací.

Vřele doporučuji všem, co by chtěli zažít nevšední svatbu prakticky bez starostí.


Radka a Jakub

Celá akce se odehrála naprosto podle našich představ. Skvělý prostor bývalého kostela u Caracallových lázní, zajištění nadherné kytice a hlavně maximální vstřícnost paní Srovnalíkové našemu požadavku nekonveční svatby bez klasických prvků.

Samozřejmostí byla neuvěřitelná podpora na poli administrativy, kterou bychom z Čech nebyli schopni sami zorganizovat. Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme!