moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Hrad v Sabině


Území Sabiny se nachází 40 kilometrů od Říma, rozprostírá se kolem údolí řeky Tibery, které je bohaté svými vesnicemi, kláštery a středověkými hrady.

Sabina je také plná kopců s vinicemi a dubovými lesy, ale především olivovými háji, které každý rok rodí prvotřídní olivy, z nichž se vyrábí extra panenský olivový olej DOP, jeden z nejlepších na světě.

Tato oblast zachovává starodávnou kulinářskou tradici, oceněnou od dob starých Římanů, kdy byly místní produkty přepravovány podél řeky až do hlavního města.

Naše svatební agentura vám nabízí pohádkovou svatbu v kompletně zrekonstruovaném středověkém hradu, kde můžete mít civilní obřad a svatební hostinu, být ubytovaní se svými přáteli a příbuznými ,vše pohodlně na jednom místě.


Ubytovnání na hradě

Hrad z X. století stojí majestátně na kopcích Sabiny s nádherným výhledem na okolní vesnici. I přes kompletní rekonstrukci si zachoval svůj kamenný původ.

Dnes je tohle kouzelné místo využíváno pro různorodé akce - malé i větší 5-hvězdičkový exkluzivní hotel má 33 pokojů a 16 apartmánů, elegantně zařízených starobylým nábytkem a vybavený moderním komfortem. Zdobené tapisérií, obrazy, antické brnění a nábytek to vše přidává každé místnosti pohádkovou atmosférou.

Tohle romantické místo nabízí nevěstě a ženichovi elegantní a luxusní prostředí pro pohádkovou svatbu s nádhernými zahradami, venkovním bazénem a vířivkou, okouzlujícím výhledem, fascinujícími prostory, které vám ve svatební den přinesou jedinečné emoce a zážitky.

Naše agentura Moje svatba v Římě nabízí novomanželům a jejich hostům jednodenní nebo dvoudenní pobyt na hradě ve dvoulůžkových pokojích včetně snídaně.


Civilní obřad

Sňatek proběhne ráno na radnici, která se nachází hned vedle hradu, za přítomnosti snoubenců, jejich svědků a tlumočníka, který bude tlumočit celý obřad, podle italského zákona.

Po návratu do hradu bude pár opakovat nyní už symbolický obřad se svými hosty venku na terase, nebo na centrálním náměstí hradu, podle počtu hostů, zatímco v případě špatného počasí bude připraven k obřadu jeden ze sálu hradu.

Naši odborníci flower designu se postarají o květinovou výzdobu ze sezónních květů v dohodnutých barvách a podle vkusu nevěsty a ženicha.

Civilní obřad Sabina


Svatební hostina

Během letních měsíců bude vaše svatební hostina uspořádaná venku v zámecké zahradě, nebo pokud chcete, v jednom z freskových sálů uvnitř hradu, které budou zajisté ideální během zimních měsíců.

Před svatbou se můžete s našim svatebním koordinátorem dohodnout na zkušební ochutnávce hradní kuchyně tak, abyste si vybrali pro váš svatební oběd či večeři to co vám chutná.

Svatební nabídka zahrnuje široký výběr předkrmů, první chody z masa a ryb - jako ravioli s buvolí mozarelou a černým zelím nebo s krevetami a škeblemi, druhý chod může být vepřová panenka s balsamikovým octem na kandovaném ovoci, nebo mořská ryba s lanýžem na parmázu.

Hrad má svůj vlastní vinný sklípek s místními víny, ale zahrnuje také regionální a celostátní vína té nejvyšší kvality, která budou doprovázet vaši svatební hostinu.

Personál bude dbát o to, abyste se cítili dobře, uvolněně a s profesionálním přístupem se postarají o celkový úspěch vašeho svatebního dne.

Sladké zákusky a svatební dort budou zahrnuté ve svatebním menu.

Svatební hostina Sabina


Beauty a kytice

Ve svatební den bude nevěsta princeznou na zámku středem pozornosti a jako ve všech pohádkách, všichni budou obdivovat její krásu a eleganci.

Naši odborníci se postarají o make-up a účes nevěsty přímo v jejím pokoji tak ,aby vše bylo v jejím oblíbeném stylu a hlavně v souladu s jejími šaty a celkovou svatbou.

Květy budou navrženy a připraveny našimi květinovými návrháři ze sezónních květů, v tónu a ve tvaru preferovaném nevěstou a budou předány svatebním koordinátorem před obřadem.


Fotograf

Fotografování bude probíhat výhradně na zámku během celého dne svatby, od přípravy, během obřadu až po svatební hostinu.

Každý kout zámku vám nabídne romantické prostředí pro vytvoření kouzelných fotografií z vašeho dne.

Fotografický materiál vám bude dodán on-line do jednoho měsíce po svatbě.

Můžeme vám také natočit video, vytisknout fotoknihu nebo klasické album, to vše doručíme prostřednictvím mezinárodního kurýra přímo k vám domů, doba doručení bude stanovena podle dohody s naší agenturou.


Extra služby exkluzivního balíčku Castello nella Sabina

Jako extra služby naše agentura Moje svatba v Římě nabízí: masáže a kosmetické procedury, degustaci olivového oleje v Sabině, prohlídku zámku s průvodcem, výlety na kole.


Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

balíček Hrad v Sabině