moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Orvieto


Agentura Moje svatba v Římě nabízí pro váš svatební den Orvieto - malébné městečko nedaleko Terni.

Orvieto, které bylo založeno Etrusky na sopečném území, dodnes zachovává pozůstatky starověké architektury a nabízí svým návštěvníkům nádherný výhled na údolí řeky Tibery.

Orvieto, které se nachází jen 100 km od Říma včetně Fiumicina, mezinárodního letiště ,které je snadno dostupné z dálnice. Toto krásné místo ročně přitahuje mnoho turistů z celého světa, kteří chtějí navštívit antickou studnu San Patrizio.

Legenda praví, že kdo hodí minci do studny, splní se mu touha vrátit se brzy do Orvieta a uvidět všechny ostatní krásy, které toto místo nabízí.

V centru na hlavním náměstí se nachází katedrála z 13. století n.l., postavená v bílé kamenné mozaice. Je to italské mistrovské dílo gotické architektury. Kousek od centra můžete obdivovat podzemní město Orvieto Underground, kde v průběhu mnoha století byly vytvořeny tunely a chodby, které jsou dnes pro návštěvníky neobvyklým zážitkem.

Civilní obřad Orvieto


Civilní obřad

Náše exkluzivní nabídka civilního sňatku v Orvietu má 2 možnosti

  • Obřad na Radnici, která se nachází v historické budově gotického původu, v sále nazvaném Quattrocento, kde budete moci obdivovat přenádherné obrazy a fresky.
  • Orvieto Underground - obřad v podzemních jeskyních, s antickým mlýnem uprostřed, který pochází ze 14. století. n.l.. Touto alternativní volbou určitě překvapíte všechny vaše hosty a vaše svatba v neobvyklém prostředí bude opravdu jedinečná.

Orvieto underground


Květiny

Naši odborníci připraví kytici pro nevěstu se sezónních květů , dle výběru nevěsty, aby ladila jak tvarem tak barvou k jejím šatům. Náš svatební koordinátor doručí květiny těsně před obřadem.


Fotograf

Naše agentura Moje svatba v Římě spolupracuje jen s profesionálními fotografy, kteří dobře znají Orvieto a jeho okolí, a proto budou moci udělat krásné záběry, které zachytí vaše emoce jak během obřadu, tak poté při procházce městem.

Během obřadu v jeskyních antického mlýna se postaráme o osvětlení svíčkami tak, aby vaše svatební Ano bylo ještě více romantické a vzrušující.

Fotografický materiál bude doručen on-line v dohodnutém časovém rámci.

duomo Orvieto


Extra služby balíčku Orvieto

My Wedding in Rome offers you some exclusive optional services:

  1. svatební účes a make-up pro nevěstu bude připraven našimi místními spolupracovníky
  2. svatební oběd či večeře bude v typické rodinné restauraci, která se nachází v centru Orvieta v historickém a prestižním paláci z roku 1400, kde si můžete vychutnat tradiční umbrijskou kuchyni. Každý chod bude připraven osobně šéfkuchařem z místních produktů, čerstvých ručně připravených těstovin, divočiny a typickými zákusky na závěr. Bude vám k dispozici široký výběr vína, jako je Rosso di Montefalco, Sagrantino, místní bílá a červená vína.

Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.