moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Divadlo Umbro


Naše agentura Moje svatba v Římě vám nabízí malou umbrijskou vesničku římského původu, která byla vyhlášená jako jedna z nejkrásnějších vesnic Itálie. Jedinečná svým srdcovým tvarem, může reprezentovat to pravé místo pro vaši svatbu v Umbrii.

Nachází se na kopci nedaleko Perugie kousek od řeky Aniene. Toto okouzlující místo si zachovává svůj středověký vzhled s kamennými domy ,pokrytými starobylými červenými střešními taškami , malými uličkami a kouzelnými fontánami. Náměstí s kostelem nabízí výjmečný výhled na celou oblast.

divadlo umbro


Svatební obřad v divadle

Svatební obřad se uskuteční v nejmenším divadle na světě, které se nachází v samém centru městečka. Bylo postaveno v roce 1800 místními šlechtickými rodinami. Budete oddáni přímo starostou nebo jeho delegátem.

Scénografie Vaší svatby bude exkluzivní a nesrovnatelná - jeviště obklopené italským uměním a architekturou, kde budete protagonisty vašeho příběhu na scéně divadla, vedle vás budou sedět svědkové, zatímco přátelé a příbuzní budou diváky.

Novomanželé si během obřadu mohou vyměnit vlastní sliby, nebo recitovat báseň či zazpívat píseň, stejně jako v divadle.

Náš svatební koordinátor se postará o uspořádání celého obřadu. Pomůže zajistit veškerou dokumentaci tak , aby váš sňatek v Itálii byl platný a náš tlumočník bude celý obřad tlumočit.


Ubytování ve středověké věži

Naše agentura Moje svatba v Římě nabízí ubytování pro novomanželé a jejich hosty ve středověké věži, která se nachází jen pár kilometrů od místa obřadu a ze které se stal elegantní a okouzlující hotel.

Plně se ponoříte do minulosti mezi starobylými římskými zdmi, studnou s pramenitou vodou, kamennými stropy, prostornými sály, útulnými pokoji se starožitným nábytkem a tkaninami z Umbrie.

Pokoje jsou umístěny ve věži a ve zrekonstruovaných okolních budovách. Každý z nich je vybaven moderním komfortem, přičemž byl zachován středověký styl jako postele s baldachýnem, starožitný nábytek a kamenné krby.

Obklopena velkou a panoramatickou zahradou plnou zeleně, olivovníků a ovocných stromů s bazénem a výhledem na údolí, tato antická residence bude ideálním místem, kde strávíte spolu s cašimi hosty váš svatební den.


středověké věži

Svatební hostina

Naše svatební agentura Moje svatba v Římě vám nabízí tři alternativy pro vaši svatební hostinu. Všechny tři jsou založeny na typických místních produktech, které můžete degustovat od předkrmu až po svatební dort.

  1. První možnost je na středověkém náměstí vesničky, která nabízí neuvěřitelně pohádkový výhled na krajinu. Zde budou pro novomanžele a jejich hosty připraveny stoly se slunečníky k relaxaci a k přípitku. Můžete ochutnat místní bruschetty, sýrové pochoutky, místní zeleninu a masové výrobky, víno prosecco nebude samozřejmě chybět.
  2. Druhou možností je lehký oběd v typické vesnické restauraci s velkým ohništěm, pro přípravu masa na grilu a venkovní kamennou zahradou, kde se můžete během letních dnů kochat neskutečným výhledem na okolní krajinu, třeba při západu slunce. Restaurace je vyhlášena místní tradiční kuchyní z čerstvých a sezonních surovin. V den vaší svatby budete moci ochutnat místní sýry, uzeniny, ručně vyrobené těstoviny, zvěřinu, to vše doplněné místními víny jako je Sagrantino.
  3. Třetí možnost je vyhrazena svatbám max. do 34 osob, která by se konala ve středověké věži. Kuchař pro vás připraví od chleba, jednohubek podávaných se sýrem a uzeninou, přes ručně vyrobené těstoviny jako špagety ochucené čerstvými sezónními produkty až po plněné zeleninové dorty, masa a vynikající dezerty. Také na vás bude čekat široký výběr umbrijských vín.

umbrijskou vesničku


Beauty, kytice a Fotograf

Ve svatební den se make-up a účes pro nevěstu uskuteční přímo v hotelu, kde se naši vybraní profesionálové postarají o zdokonalení krásy nevěsty tak, aby byla v souladu se svými svatebními šaty a s dalšími doplňky, včetně svatební kytice, kterou náš svatební koordinátor doručí nevěstě během přípravy.

Fotografové vás budou doprovázet a fotit v malých kamenných uličkách vesnice, které vedou do divadla, aby zachytili všechny vaše emoce a atmosféru spojenou s tímto významným dnem.

Ponoření do světel a barev středověku, budete zahyceni jak při obřadu tak i během vaší oslavy.

Fotografický materiál bude doručen on-line v dohodnutém čase.


Extra služby balíčku Divadlo Umbro

Jako exkluzivní služby nabízí agentura Moje svatba v Římě:

  1. Pronájem středověkých kostýmů místních švadlen - abyste se ve svatební den mohli plně ponořit do středověké atmosféry vesnice a do její historie. Budete princem a princeznou vesnice, zatímco vaši svědci a hosté budou šlechtici středověku.
  2. Pronájem automobilů, minivanů a autobusů - pro přesuny z místa ubytování na svatební obřad do divadla a nazpět.

Pro vás, kteří chcete tento balíček dále upravit a přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.