moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Luxusní vila v Římě


Řím je známý mimo jiné i svými kosteli, těch katolických je více než 900. Nejdůležitější je bazilika svatého Petra ve Vatikánu, ale existují zde i kostely, které uctívají jiná náboženství jako je islámské, židovské ,evangelické, anglikánské, pravoslavné atd.

Tisíce párů z celého světa si každoročně vybírá hlavní město Itálie, aby zde uskutečnili svůj sen lásky a oslavili v Říme spolu se svými přáteli a rodinou svatební den.

Církevní sňatek Santa Costanza Římě


Církevní sňatek

Naše svatební agentura vám nabízí církevní obřad v mauzoleu Santa Costanza, jedno z oblíbených míst pro páry z celého světa, který platí zároveň i jako civilní sňatek.

Během obřadu bude pár v centru kostela pod kopulí, zatímco přátelé a příbuzní budou sedět v kruhu kolem nich, takže se navzájem mohou na sebe dívat. Kostel má kapacitu 130 osob.

Před nevěstou a ženichem bude umístěn stojan s mikrofonem sloužící ke čtení, zatímco hudba z varhan vás bude doprovázet během celého obřadu.

Na základě vašeho přání připravíme květinovou výzdobu.


Svatební hostina

Pro svatební hostinu vám naše agentura wedding planner nabízí luxusní vilu z 19. století v srdci Říma, nedaleko Villa Borghese, nádherné a elegantní místo v romantickém prostředí.

Vila je přizpůsobená pro každé roční období, od zimních měsíců se svým kouzelným světlem až po teplé letní dny, kdy se může vaše svatební hostina uskutečnit přímo v zahradách pod širým nebem.

Vila má několik pater se sály různých velikostí, podle počtu vašich hostů budete mít možnost si vybrat ten pravý a romantická terasa s výhledem na Řím a zahrada, až pro tisíc osob.

Naše agentura Moje svatba v Římě vám nabídne několik svatebních menu z rybích nebo masových pochoutek, dále přípitek s aperitivem, 2 první chody jako Busiate se škeblemy a cuketami nebo trofie s pistáciovým pestem, lilkem a uzeným sýrem. Mezi hlavními chody najdete jehněčí Carrè, pokud dáte přednost mořským pochoutkám rybí polévka může být tou správnou volbou.

Voda, víno, káva, dezerty a svatební dort budou vždy součástí vašeho svatebního menu.

Připravíme pro vás a vaše hosty vytisklé menu na stoly, na kterých nebude chybět květinová výzdoba, můžete si vybrat z mnoha nabídek ,jako květinové koberce, stříbrné svícny, skleněné vázy, zrcadlové tácy a mnoho jiného.

luxusní vilu Římě


Beauty a květiny

Ve svatební den je make-up a účes velmi důležitou součástí přípravy. Jelikož nevěsta bude středem pozornosti, všichni ji budou obdivovat a fotografovat , proto naše agentura spolupracuje pouze s profesionály v oboru, odborníky na svatební účes a make-up.

Naše agentura Moje svatba v Římě je vždy velmi pozorná k detailům, víme, jak důležité je pro nevěstu, aby vše ladilo a bylo v tónu celé svatby. Proto i svatební květina bude v perfektním souladu se svatebními šaty a bude připravena našimi odborníky podle přání nevěsty.

V den svatby vám doručí náš svatební koordinátor kytici přímo na hotel nebo na jiné předem dohodnuté místo.


Fotograf

Fotografický servis je jednou z hlavních součástí každé svatby, jelikož při pohledu na vaše fotografie budete mít možnost si znovu připomenout a prožít emoce tohoto dne. Uvidíte, co dělali vaši hosté v okamžicích, které vám unikli.

Naši fotografové vás budou doprovázet po celý den a budou se snažit zachytit vaše výrazy a emoce co nejpřirozeněji, tak aby neunikl žádný důležitý detail.

Naše nabídka obsahuje dodání vašich fotografií on-line do jednoho měsíce od svatby, takže budete mít k dispozici digitální archiv, ať jste kdekoli.

Jestli budete mít zájem, můžeme vyrobit klasické album nebo fotoknihu s fotografiemi, které si předem vyberete a tyto následně dodáme prostřednictvím kurýra přímo k vám domů.


Extra nabídka balíčku Luxusní vila

Extraslužby balíčku Luxusní vila Římě Jako nepovinné extra služby navrhujeme vypuštění bílých holubic na konci obřadu - nevšední nápad, kterým mohou překvapit přátele novomanželský pár.


Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

colosseo Římě