moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Luxusní vila v Římě


Řím je známý mimo jiné i svými kosteli, těch katolických je více než 900. Nejdůležitější je bazilika svatého Petra ve Vatikánu, ale existují zde i kostely, které uctívají jiná náboženství jako je islámské, židovské ,evangelické, anglikánské, pravoslavné atd.

Tisíce párů z celého světa si každoročně vybírá hlavní město Itálie, aby zde uskutečnili svůj sen lásky a oslavili v Říme spolu se svými přáteli a rodinou svatební den.

Církevní sňatek Santa Costanza Římě


Církevní sňatek

Naše svatební agentura vám nabízí církevní obřad v mauzoleu Santa Costanza, jedno z oblíbených míst pro páry z celého světa, který platí zároveň i jako civilní sňatek.

Během obřadu bude pár v centru kostela pod kopulí, zatímco přátelé a příbuzní budou sedět v kruhu kolem nich, takže se navzájem mohou na sebe dívat. Kostel má kapacitu 130 osob.

Před nevěstou a ženichem bude umístěn stojan s mikrofonem sloužící ke čtení, zatímco hudba z varhan vás bude doprovázet během celého obřadu.

Na základě vašeho přání připravíme květinovou výzdobu.


Svatební hostina

Pro svatební hostinu vám naše agentura wedding planner nabízí luxusní vilu z 19. století v srdci Říma, nedaleko Villa Borghese, nádherné a elegantní místo v romantickém prostředí.

Vila je přizpůsobená pro každé roční období, od zimních měsíců se svým kouzelným světlem až po teplé letní dny, kdy se může vaše svatební hostina uskutečnit přímo v zahradách pod širým nebem.

Vila má několik pater se sály různých velikostí, podle počtu vašich hostů budete mít možnost si vybrat ten pravý a romantická terasa s výhledem na Řím a zahrada, až pro tisíc osob.

Naše agentura Moje svatba v Římě vám nabídne několik svatebních menu z rybích nebo masových pochoutek, dále přípitek s aperitivem, 2 první chody jako Busiate se škeblemy a cuketami nebo trofie s pistáciovým pestem, lilkem a uzeným sýrem. Mezi hlavními chody najdete jehněčí Carrè, pokud dáte přednost mořským pochoutkám rybí polévka může být tou správnou volbou.

Voda, víno, káva, dezerty a svatební dort budou vždy součástí vašeho svatebního menu.

Připravíme pro vás a vaše hosty vytisklé menu na stoly, na kterých nebude chybět květinová výzdoba, můžete si vybrat z mnoha nabídek ,jako květinové koberce, stříbrné svícny, skleněné vázy, zrcadlové tácy a mnoho jiného.

luxusní vilu Římě


Beauty a květiny

Ve svatební den je make-up a účes velmi důležitou součástí přípravy. Jelikož nevěsta bude středem pozornosti, všichni ji budou obdivovat a fotografovat , proto naše agentura spolupracuje pouze s profesionály v oboru, odborníky na svatební účes a make-up.

Naše agentura Moje svatba v Římě je vždy velmi pozorná k detailům, víme, jak důležité je pro nevěstu, aby vše ladilo a bylo v tónu celé svatby. Proto i svatební květina bude v perfektním souladu se svatebními šaty a bude připravena našimi odborníky podle přání nevěsty.

V den svatby vám doručí náš svatební koordinátor kytici přímo na hotel nebo na jiné předem dohodnuté místo.


Fotograf

Fotografický servis je jednou z hlavních součástí každé svatby, jelikož při pohledu na vaše fotografie budete mít možnost si znovu připomenout a prožít emoce tohoto dne. Uvidíte, co dělali vaši hosté v okamžicích, které vám unikli.

Naši fotografové vás budou doprovázet po celý den a budou se snažit zachytit vaše výrazy a emoce co nejpřirozeněji, tak aby neunikl žádný důležitý detail.

Naše nabídka obsahuje dodání vašich fotografií on-line do jednoho měsíce od svatby, takže budete mít k dispozici digitální archiv, ať jste kdekoli.

Jestli budete mít zájem, můžeme vyrobit klasické album nebo fotoknihu s fotografiemi, které si předem vyberete a tyto následně dodáme prostřednictvím kurýra přímo k vám domů.Balíček Luxusní Vila v Římě zahrnuje služby svatebního organizátora, rezervace kostela, byrokratickou část pro církevní a civilní obřad, svatební hostinu ve vile, kadeřníka a vizážistu, svatební kytici a fotografa.

  1. Balíček pro 80 osob od € 229,00 na osobu.
  2. Pro nižší nebo vyšší počet hostů připravíme nabídky na požádání.

Extra nabídka balíčku Luxusní vila

Extraslužby balíčku Luxusní vila Římě Jako nepovinné extra služby navrhujeme vypuštění bílých holubic na konci obřadu - nevšední nápad, kterým mohou překvapit přátele novomanželský pár.


Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

colosseo Římě