moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Ravello

Naše svatební agentura Wedding Planner vybrala pro vás malebné historické městečko s 2 500 obyvateli, které je autentickou perlou jižního pobřeží Kampánie a pobřeží Amalfi.

Ravello najdeme na kopci ve výšce 365 m n.v. Charakteristikou je převislá terasa, odkud můžete pozorovat fascinující scenérii okolních kopců končících až v moři. Jedná se o jedno z nejúchvatnějších míst, které láká páry z celého světa a zvolí si právě Ravello pro svůj svatební den.

Ravello je jedním z nejznámějších italských destinací mezinárodního cestovního ruchu. Právem zapsáno na Seznam světového dědictví Unesco. Je ideálním místem pro milovníky přírody, ale také skutečným místem pro duše intelektuálů a milovníků umění a kultury.

Při procházkách uličkami Ravella na vás dýchne historie a krása tohoto místa na každém kroku. Můžete se kochat harmonickou architekturou budov a nechat se okouzlit širokou nabídkou palety barev a vůní místních produktů jako jsou vína, oleje, citróny a barevná keramika. Můžete obdivovat zručnost místních řemeslníků v ručních dílnách.

V centru městečka na náměstí Duomo se nachází bazilika Santa Maria Assunta a San Panteleone (katedrála Ravella) z roku 1086, v jejíž kryptě sídlí muzeum dell Opera , kde jsou uloženy starověké římské urny, křesťanské relikvie a antické sochy, pocházející až ze středověku.

Nedaleko katedrály se nachází Vila Rufolo, starobylé sídlo z 13. století postavené rodinou Rufolo, která ve středověku reprezentovala ekonomickou a politickou sílu Ravella.

Zajímavou kulisou vašeho svatebního dne se mohou stát barevné zahrady s exotickými rostlinami, palmami a květinami a s nádhernou terasou nad mořem, která oslnila nejednoho umělce a dnes je sídlem Ravello Festival, jednoho z nejslavnějších hudebních festivalů, pořádaného zde každý rok.

Desetiminutovou chůzí od centra se dostanete do Villa Cimbrone, je to antický 5-hvězdičkový luxusní hotel s šesti hektarovým parkem se vzácnými květinami a dekorativními prvky, jako jsou fontány, sochy, chrámy a pavilony, kde můžete korunovat váš sen ve jménu dokonalosti a jedinečnosti.

Ravello balíčky


Civilní obřad

Pro váš svatební obřad vám nabízí agentura Moje svatba v Římě přenádherné místo - zahrady Ravella s výhledem na moře, výjimečnost a krása tohoto místa okouzlí nejen vás, ale i vaše svatební hosty.

Dle místních zákonů je třeba den před obřadem podepsat na městské matrice přísahu. Bude přítomen náš koordinátor, který bude tlumočit a pomůže vyřídit tento administrativní úkon.

Naše svatební agentura se postará o veškerou organizaci celého obřadu, tlumočení do vašeho jazyka, pomůžeme snoubencům s přípravou všech potřebných dokumentů, tak aby celý obřad byl v souladu s platnou italskou legislativou. Obdržíte mezinárodní svatební certifikát napsaný vícejazyčně.

V tomto balíčku nabízíme civilní obřad, ale můžeme požádat o církevní či symbolický obřad, dle vašeho přání

Ravello Civilní obřad


Svatební hostina

Pro váš slavnostní oběd nebo večeři naše svatební agentura wedding planner vybrala krásný terasovitý hotel na skalách s neskutečným výhledem na moře, přímo v centru Ravella, jen pár minut chůze od místa obřadu.

V tomto hotelu byla v sedmdesátých letech ubytována Jacqueline Kennedyová, která byla tímto místem přímo okouzlená.

Zatímco ze zahradních teras, které jsou zavěšeny přímo nad mořem se mohou hosté těšit z nádherného panoramatického výhledu na pobřeží Amalfi, tak zároveň v proskleném sále s velkými okny budete mít možnost ochutnat to nejlepší z regionální kuchyně. Absolutně čerstvé produkty, ovoce a zelenina z místních farem a ryby, se dostávají na stůl prakticky ještě živé, právě ulovené.

Nabídka zahrnuje několik chodů dle vašeho výběru…jako předkrm např. marinované carpaccio z místního cejna na polním salátku s kapkami balsamikového octa. Prvním chodem mohou být neapolské fusilli s kalamáry, lilkem a bazalkovým pestem, jako další si můžete zvolit masový nebo rybí chod a nakonec čerstvé ovoce.

Při vaší slavnostní večeři nemůže chybět fantastický svatební dort od místních cukrářů, můžete zvolit Chantilly s jahodami, Millefoglie z lesních jahod, Citronový nebo Tvarohový dort s hruškami.

Hotel má k dispozici také 10 pokojů pro novomanžele a vaše hosty.


Fotograf

Naše svatební agentura Moje svatba v Římě spolupracuje pouze s nejlepšími fotografy, kteří se specializují na focení svateb a zachytí neopakovatelnou atmosféru a emoce novomanželů.

Fotografování se zahájí již během vašich příprav, bude pokračovat během svatebního obřadu a poté v ulicích Ravella nebo v jedné ze dvou vil, Vila Rufolo nebo Vila Cimbrone. Vstup do těchto vil musí být autorizovaný a je za poplatek.

Poradíme vám ten nejlepší fotografický styl, tak aby fotografie byly plné emocí a váš svatební den vám zůstal v paměti na celý život.


Make-up, účes a květiny

Naše agentura zajistí nevěstě úpravu, make-up a účes od profesionálů v tomto oboru.

Ve svatební den je nevěsta vždy nejkrásnější ze všech. K tomu přispěje kadeřník a vizážista, kteří vám pomohou s přípravami a poradí jak nejlépe sladit účes, make–up, ozdoby a květiny se svatebními šaty, aby vše ladilo a aby se nevěsta cítila příjemně.

Zda zvolit vlasy rozpuštěné nebo vyčesané, v klasickém, romantickém nebo moderním stylu. Samozřejmě vše včetně pečlivého make-upu musí vydržet po celý den.

Do hotelu vám bude doručena korsáž pro ženicha a kytice pro nevěstu, která bude uvázána floristy tak, aby ladila se šaty a stylem nevěsty. Kytice může být kompaktní nebo kulatá, převislá nebo jen s jediným velkým květem, záleží jen na vás.


Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

Ravello location