moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Ravello

Naše svatební agentura Wedding Planner vybrala pro vás malebné historické městečko s 2 500 obyvateli, které je autentickou perlou jižního pobřeží Kampánie a pobřeží Amalfi.

Ravello najdeme na kopci ve výšce 365 m n.v. Charakteristikou je převislá terasa, odkud můžete pozorovat fascinující scenérii okolních kopců končících až v moři. Jedná se o jedno z nejúchvatnějších míst, které láká páry z celého světa a zvolí si právě Ravello pro svůj svatební den.

Ravello je jedním z nejznámějších italských destinací mezinárodního cestovního ruchu. Právem zapsáno na Seznam světového dědictví Unesco. Je ideálním místem pro milovníky přírody, ale také skutečným místem pro duše intelektuálů a milovníků umění a kultury.

Při procházkách uličkami Ravella na vás dýchne historie a krása tohoto místa na každém kroku. Můžete se kochat harmonickou architekturou budov a nechat se okouzlit širokou nabídkou palety barev a vůní místních produktů jako jsou vína, oleje, citróny a barevná keramika. Můžete obdivovat zručnost místních řemeslníků v ručních dílnách.

V centru městečka na náměstí Duomo se nachází bazilika Santa Maria Assunta a San Panteleone (katedrála Ravella) z roku 1086, v jejíž kryptě sídlí muzeum dell Opera , kde jsou uloženy starověké římské urny, křesťanské relikvie a antické sochy, pocházející až ze středověku.

Nedaleko katedrály se nachází Vila Rufolo, starobylé sídlo z 13. století postavené rodinou Rufolo, která ve středověku reprezentovala ekonomickou a politickou sílu Ravella.

Zajímavou kulisou vašeho svatebního dne se mohou stát barevné zahrady s exotickými rostlinami, palmami a květinami a s nádhernou terasou nad mořem, která oslnila nejednoho umělce a dnes je sídlem Ravello Festival, jednoho z nejslavnějších hudebních festivalů, pořádaného zde každý rok.

Desetiminutovou chůzí od centra se dostanete do Villa Cimbrone, je to antický 5-hvězdičkový luxusní hotel s šesti hektarovým parkem se vzácnými květinami a dekorativními prvky, jako jsou fontány, sochy, chrámy a pavilony, kde můžete korunovat váš sen ve jménu dokonalosti a jedinečnosti.

Ravello balíčky


Civilní obřad

Pro váš svatební obřad vám nabízí agentura Moje svatba v Římě přenádherné místo - zahrady Ravella s výhledem na moře, výjimečnost a krása tohoto místa okouzlí nejen vás, ale i vaše svatební hosty.

Dle místních zákonů je třeba den před obřadem podepsat na městské matrice přísahu. Bude přítomen náš koordinátor, který bude tlumočit a pomůže vyřídit tento administrativní úkon.

Naše svatební agentura se postará o veškerou organizaci celého obřadu, tlumočení do vašeho jazyka, pomůžeme snoubencům s přípravou všech potřebných dokumentů, tak aby celý obřad byl v souladu s platnou italskou legislativou. Obdržíte mezinárodní svatební certifikát napsaný vícejazyčně.

V tomto balíčku nabízíme civilní obřad, ale můžeme požádat o církevní či symbolický obřad, dle vašeho přání

Ravello Civilní obřad


Svatební hostina

Pro váš slavnostní oběd nebo večeři naše svatební agentura wedding planner vybrala krásný terasovitý hotel na skalách s neskutečným výhledem na moře, přímo v centru Ravella, jen pár minut chůze od místa obřadu.

V tomto hotelu byla v sedmdesátých letech ubytována Jacqueline Kennedyová, která byla tímto místem přímo okouzlená.

Zatímco ze zahradních teras, které jsou zavěšeny přímo nad mořem se mohou hosté těšit z nádherného panoramatického výhledu na pobřeží Amalfi, tak zároveň v proskleném sále s velkými okny budete mít možnost ochutnat to nejlepší z regionální kuchyně. Absolutně čerstvé produkty, ovoce a zelenina z místních farem a ryby, se dostávají na stůl prakticky ještě živé, právě ulovené.

Nabídka zahrnuje několik chodů dle vašeho výběru…jako předkrm např. marinované carpaccio z místního cejna na polním salátku s kapkami balsamikového octa. Prvním chodem mohou být neapolské fusilli s kalamáry, lilkem a bazalkovým pestem, jako další si můžete zvolit masový nebo rybí chod a nakonec čerstvé ovoce.

Při vaší slavnostní večeři nemůže chybět fantastický svatební dort od místních cukrářů, můžete zvolit Chantilly s jahodami, Millefoglie z lesních jahod, Citronový nebo Tvarohový dort s hruškami.

Hotel má k dispozici také 10 pokojů pro novomanžele a vaše hosty.


Fotograf

Naše svatební agentura Moje svatba v Římě spolupracuje pouze s nejlepšími fotografy, kteří se specializují na focení svateb a zachytí neopakovatelnou atmosféru a emoce novomanželů.

Fotografování se zahájí již během vašich příprav, bude pokračovat během svatebního obřadu a poté v ulicích Ravella nebo v jedné ze dvou vil, Vila Rufolo nebo Vila Cimbrone. Vstup do těchto vil musí být autorizovaný a je za poplatek.

Poradíme vám ten nejlepší fotografický styl, tak aby fotografie byly plné emocí a váš svatební den vám zůstal v paměti na celý život.


Make-up, účes a květiny

Naše agentura zajistí nevěstě úpravu, make-up a účes od profesionálů v tomto oboru.

Ve svatební den je nevěsta vždy nejkrásnější ze všech. K tomu přispěje kadeřník a vizážista, kteří vám pomohou s přípravami a poradí jak nejlépe sladit účes, make–up, ozdoby a květiny se svatebními šaty, aby vše ladilo a aby se nevěsta cítila příjemně.

Zda zvolit vlasy rozpuštěné nebo vyčesané, v klasickém, romantickém nebo moderním stylu. Samozřejmě vše včetně pečlivého make-upu musí vydržet po celý den.

Do hotelu vám bude doručena korsáž pro ženicha a kytice pro nevěstu, která bude uvázána floristy tak, aby ladila se šaty a stylem nevěsty. Kytice může být kompaktní nebo kulatá, převislá nebo jen s jediným velkým květem, záleží jen na vás.Balíček Ravello zahrnuje kompletní organizaci, svatebního koordinátora po celou dobu svatebního dne, vyřízení všech úředních náležitostí, civilní obřad, svatební hostinu uvedenou výše, služby kadeřníka,vizážisty a fotografa.

  1. Cena pro 100 osob je od € 156,00 za osobu.

Pokud je vaše svatba malá intimní, máme pro vás Balíček Ravello basic, který zahrnuje kompletní organizaci, svatebního koordinátora po celou dobu svatebního dne, vyřízení všech úředních náležitostí, tlumočníka během obřadu, služby kadeřníka, vizážisty a fotografa, svatební kytici pro nevěstu. V ceně není zahrnuto ubytování a hostina.

  1. Cena pro 10 osob od € 3.264,00.


Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

Ravello location