moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Antické obydlí Maremma


Svatba v toskánské Maremmě je jedinečnou událostí s krásnou scenérií uprostřed kraje mezi středověkými vesnicemi, zelení, mořem, venkovskou atmosférou a Argentariem.

Naše agentura Moje svatba v Římě vybrala pro novomanžele starobylé městečko etruského původu v provincii Grosseto, nedaleko Orbetella a Scansana, kde historické hradby lemují celé centrum města.

Městečko leží uprostřed přírody mezi kopci a mořem. Obklopuje jej mnoho olivových hájů a vinic, které jsou nedílnou součástí tohoto panoramatické kraje. Vyrábí se zde slavné víno Morellino, které můžete ochutnat během svatebního oběda.

Antické obydlí Maremma


Civilní obřad

Civilní obřad se bude konat v městečku Magliano v Toskánsku, na městských hradbách v jedinečném prostředí, ze kterého si pár může vychutnat nádherný výhled jak na olivové háje tak na moře. Oddávat vás bude starosta nebo jeden z jeho zástupců za přítomnosti svědků, jak vyžaduje italský zákon a překladatele ve vašem jazyce.

Naše agentura Moje svatba v Římě se postará o všechny administrativní úkony tak, aby byl obřad právoplatný.


Ubytování

Během vašeho pobytu v Maremmě vám naše agentura nabízí 2 noci se snídaní v antické rezidenci bývalého kláštera z 12. století, obklopené vinicemi odrůd slavného vína Morellino di Scansano.

Současní majitelé se pečlivě starají o celou rezidenci již několik let. Zachovali její středověký styl se silnými zdmi, které jsou viditelné ve společných prostorách. Pokoje a apartmány jsou rozmístěny na dvou podlažích. Některé pokoje mají navíc dva společné salónky s TV a krbem.

V teplých a slunečných letních dnech si můžete vychutnat venkovní bazén obklopený velkým dubovým parkem s výhledem na moře Argentario a ostrov Giglio.


Svatební hostina

Novomanželé budou moci oslavit svatbu s přáteli a příbuznými v exkluzivní tradiční restauraci ve středověké vesnici poblíž místa obřadu.

Nabídka menu zahrnuje předkrmy, skládající se z toskánských sýrů, studených řezů a bruschetty, dva první chody připravené z domácích těstovin, jako jsou tortelliny a noky. Jako druhý chod si můžete vybrat vepřové maso nebo opékaného divočáka a na závěr domácí dezerty s ricotty a to vše doprovázeno místním vínem Morellino.

Svatební hostina maremma


Beauty a květiny

Naše agentura Moje svatba v Římě vybrala pro nevěstu ty nejlepší odborníky v oboru, místní profesionály, kteří se postarají o make-up a účes nevěsty přímo v historické rezidenci, kde budete bydlet.

Před obřadem svatební koordinátor doručí nevěstě kytici a zůstane j na blízku, aby se ujistil, že vše probíhá, jak si přejete.


Fotograf

Fotografování je jistě jednou z nejdůležitějších částí celého svatebního dne a fotografie budou krásnou vzpomínkou na váš sňatek v Maremmě.

Naši fotografové vám připraví během celého dne dokonalý fotografický servis, počínaje přípravou nevěsty a ženicha, v průběhu obřadu, poté v uličkách starodávné vesnice a nakonec během svatební hostiny.

Fotografie budou před odesláním pečlivě upravené, zkontrolované a dodané online v dohodnutém čase.


Extra nabídka balíčku Antické obydlí Maremma

Naše agentura Moje svatba v Říme vám nabízí alternativní možnost civilního obřadu, budete oddáni uprostřed rozmanité a kouzelné přírody Maremmy, ve starobylé zřícenině římského opatství San Bruzio z XI. století.

Zřícenina kláštera, která se nachází na samotě uprostřed olivového sadu, má své neskutečné kouzlo a je jedním z nejkrásnějších kousků románského architektonického stylu v Maremmě.

Pro vás, kteří chcete tento balíček dále upravit a přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.


San Bruzio