moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Borbonia

Kousek od od královského paláce Caserta, v kopcích dominujících údolí řeky Volturno, v kraji olivových hájů a vinic se nachází malá vesnice Borbonia s historickým centrem z II. století př.n.l. s četnými římskými kostely v barokním stylu, hradem a městskými hradbami. Vesnici historicky ovlivnilo a zanechalo zde své stopy několik národů včetně barbarů, etrusků a Římanů.

Toto místo, opředené četnými legendami je jako stvořené k uspořádání vaší svatby.

borbonia exclusive package in Campania


Civilní obřad

V tomto balíčku uvádíme civilní obřad, ale můžete požádat o církevní či symbolický obřad, dle vašeho přání.

Obřad se bude konat v zahradním podloubí antického kláštera svatého Francesca z roku 1200 n.l., který je dnes sídlem obecní budovy.

Oddávajícím bude starosta obce nebo jeho delegát za přítomnosti tlumočníka a svatebního koordinátora, který bude přítomen po celou dobu vaší svatby.

Agentura Moje svatba v Římě se postará o veškerou organizaci celého obřadu, tlumočení do vašeho jazyka, pomůžeme snoubencům s přípravou všech potřebných dokumentů, tak aby celý obřad byl v souladu s platnou italskou legislativou.


Svatební oběd - večeře

Po obřadu budou novomanželé moci oslavit svůj svatební den s přáteli a příbuznými ve starobylé restauraci z roku 1870, která se nachází jen pár minut od místa obřadu.

Restaurace má dva sály, antický olejový mlýn s kapacitou až pro 50 osob.

Zde bude připravena slavnostní tabule a svatební menu dle vašeho výběru z těch nejkvalitnějších místních produktů. Čerstvé ryby a maso, domácí ručně vyrobené těstoviny, kvalitní italské sýry, extra panenský olivový olej z místního olejového mlýna a samozřejmě nebude chybět svatební dort od místních cukrářů.

Jako zajímavou a sympatickou alternativu nabízíme novomanželům lehký oběd pod širým nebem na centrálním náměstí menší baziliky, se založenými stoly a obsluhou. Zde vám budou připraveny pokrmy dle tradičních receptur a z těch nejkvalitnějších surovin, které nabízí zdejší kraj. V doprovodu vína Pallagrello ze zdejších vinic či místního piva.

Věříme, že se Váš svatební oběd či večeře stanou nezapomenutelným gastronomickým zážitkem.


Pobyt

Pro novomanžele nabízíme pobyt v antické rezidenci, která se nachází v historickém srdci obce s nádherným výhledem do kraje a terasou, na které se podávají snídaně.

Uvnitř domu je bio zahrada a starý olejový mlýn, kde se vyráběl olej pro obyvatele celé obce od r. 1600 až do 60. let minulého století.

V rezidenci jsou pouze tři ložnice a apartmán pro novomanžele, takže svatební hosté mohou být ubytováni v jiných zařízeních se snídaní v historickém centru obce, maximálně 20 osob nebo nedaleko obce přímo v Casertě nabízíme některé hotely, které mohou ubytovat větší skupiny hostů.

terrace in Campania


Make-up a účes

Naše agentura Moje svatba v Římě zajistí nevěstě úpravu, make-up a účes od profesionálů v tomto oboru přímo v apartmánu historické rezidence, kde bude pár ubytován.


Foto

Náš profesionální fotograf zachytí a zpracuje ty nejkrásnější a nejdojemnější okamžiky vašeho dne od prvních okamžiků přípravy, slavnostní obřad a oslavu.


Pro další informace a možnosti můžete navštívit sekci extra služby.


Extra služby balíčku Borbonia

  1. Mezi exkluzivní extra služby nabízíme fotografování nevěsty a ženicha v zahradách a sálech Královského paláce v Casertě.
  2. Během Vašeho pobytu můžete využít možnosti prohlédnout si místní farmy, exkurzi do antické továrny na výrobu hedvábí, kde najdete cenné tkaniny, kterými můžete zosobnit vaše svatební album a další.

paláce v Casertě