moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Agroturismus ve Val d'Orcia


Oblast Val d'Orcia je vyhledávána zejména milovníky agroturistiky. Nachází se zde spousta statků s antickými usedlostmi, které jsou obklopeny rozlehlými plantážemi, kde se pěstuje vinna réva a olivy.

Agentura Moje svatba v Římě vám nabízí svatbu přímo v lůnu této přenádherné přírody, kde se vyhnete stresu a budete mít zajištěno vše na jednom místě - obřad, svatební hostinu i ubytováni.

Agroturismus ve Val d'Orcia


Ubytováni

Místo ubytování, které vám nabízíme je elegantní a pohodlné, ve dvoulůžkových pokojích, vhodné pro skupiny do 30 osob. Najdete zde nejen klidné prostředí, ale také krásný panoramatický výhled na okolní kopce a přírodu.

V tomto ráji vám nabízíme dvoudenní pobyt s polopenzí, kde budete moci strávit nezapomenutelné chvíle.


Civilní obřad

Usedlost má velkou panoramatickou terasu s bazénem, na které se může konat váš svatební obřad. Zajistíme veškerý nábytek pro obřad, usazení vašich hostů a altánek s bílými závěsy.

Bude vás oddávat starosta městečka nebo jeho delegát, obřad bude v italštině podle zákona, za přítomnosti tlumočníka ve vašem jazyce. Chcete-li, aby atmosféra byla více romantická, můžete si připravit své sliby a vyměnit si je během obřadu.

Naše agentura Moje svatba v Římě se postará o hladký průběh celé slavnostní události, zařízení terasy vším potřebným, rezervací tlumočníka a zabezpečením celé administrativní části, dle zákonů, aby manželství bylo platné pro civilní účely.

Civilní obřad Val d'Orcia


Svatební oběd

Po obřadu bude následovat svatební hostina, kde společně s vašimi hosty můžete oslavovat šťastnou událost. Můžete si vybrat z několika míst na farmě, které budou přizpůsobené celé události.

Buď uvnitř usedlosti, na terase nebo v blízkosti bazénu s krásným panoramatickým výhledem na okolní kopce.

Budou pro vás připraveny typické tradiční pokrmy ze sénijské a toskánské kuchyně, které připraví místní kuchaři ze sezónních čerstvých produktů z okolních farem.

Menu bude obsahovat aperitiv a malé finger-food předkrmy, dva první chody dle ročního období, druhý chod například pečené maso s přílohou ze zeleniny a svatební dort podle šéfkuchaře.

To vše doplní místní vína, jako je Poggio Corno Rosso Orcia DOP, nebo jemné toskánské víno, jako je Brunello di Montalcino nebo Nobile di Montepulciano.


Beauty a květiny

Ráno, před svatbou přijedou za vámi na farmu naši profesionální vizážisti a kadeřníci, aby připravili nevěstu a ještě více vyzdvihli její krásu.

Svatební květina pro nevěstu bude uvázána ze sezónních květin od našich floristů a bude dodána nevěstě přímo svatebním koordinátorem.


Fotograf

Svatba ve Val d'Orcia nabízí nevěstě a ženichovi kompletní fotografický servis v nádherném prostředí uprostřed přírody. Bude probíhat od začátku až do konce na farmě, od příprav novomanželů, během svatebního obřadu na terase a po dobu svatebního obědu až po krájení dortu.

Naši profesionální fotografové pořídí fantastické záběry, které ještě více vyzdvihnou krásu této krajiny, která se stane kulisou vašeho výjimečného dne. Profesionálním okem a svým objektivem se budou snažit zachytit všechny vaše emoce a vytvořit krásnou vzpomínku na celý život. Snímky vám budou zaslány online v dohodnutém čase.


Pro vás, kteří chcete tento balíček dále upravit a přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

ubytování Val d'orcia