moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Castelli Romani


Jen pár kilometrů jižně od Říma se nachází oblast Castelli Romani, nazývaná tak již od dob starého Říma, kdy se obyvatelé hlavního města stěhovali do těchto míst, aby se vyhnuli hospodářské krizi.

Později se oblast stala oblíbenou jak pro Římany tak i pro turisty z celého světa, kteří se chtějí vyhnout chaosu velkoměsta a hledají oázu klidu a odpočinku.

Castelli Romani se skládají z několika městeček jako Albano Laziale s krásným jezerem, Ariccia známá pro své pečené prase, Grottaferrata se svým zámkem (jako jediným v celé oblasti), Frascati se svými vinicemi a vinnými sklípky a konečně také Castel Gandolfo, papežovo letní sídlo.

Naše agentura Moje svatba v Římě vám nabízí svatbu v Castelli Romani, obklopeném jezery a kopci v různorodé a malebné krajině, která vás upoutá od prvopočátku, zatímco dobré víno a vynikající kuchyně potěší i ty nejnáročnější gurmány.

Svatba se bude konat v antické vile z XVI. století s panoramatickým výhledem na Řím. Zde můžete oslavit jak civilní obřad, tak svatební hostinu, mít ubytování pro vás a vaše hosty a to vše pohodlně na jednom místě.


Civilní obřad

Ve svatební den k vám přímo do vily přijedou starosta města nebo jeho delegát, aby vás oddali za přítomnosti jednoho z našich tlumočníků, svědků, příbuzných a přátel. Obřad bude tlumočen do vašeho jazyka.

Vila má mnoho možností, kde obřad může proběhnout, můžete si zvolit jedno ze zákoutí zahrady nebo romantický sál plný starobylých fresek.

Bez ohledu na to, které místo si vyberete na váš obřad, pečlivě připravíme celou dekoraci. Budete mít koberec pro příchod nevěsty, židle pro novomanželé a hosty, stůl pro starostu s květinami, svatební oblouk nebo květinový stan, pod kterým si vyměníte vaše manželské sliby.

Naše agentura se postará o celkový obřad, dohlédneme na administrativní stránku, aby dokumenty které předložíte byly platné a byly v souladu s italskou legislativou.

Civilní obřad castelli romani


Svatební hostina

Po skončení obřadu nesmí chybět oslava s vašimi hosty, která začne slavnostním přípitkem a bude končit svatebním dortem.

Vila má velké a rozmanité prostory, ve kterých se může uspořádat svatební hostina. Venkovní terasa s výhledem na Řím, nebo jeden ze čtyř vnitřních sálů, které jsou velmi vkusně vybaveny starožitným nábytkem, starými obrazy a elegantním porceláne, maximální kapacita je 200 míst.

Kuchyně je na velmi vysoké úrovni a my vám pomůžeme vybrat si menu na základě masa nebo ryb, přizpůsobené vaší chuti.

Následovat budou vždy dva první chody, jako trofie s chřestem a cherry rajčátky, nebo rizoto na šampaňském Laurent Perrier s jablky, hlavním chodem může být mořská ryba se zeleninou.

Menu bude zahrnovat také vodu, červená vína jako Shiraz IGT, San Marco, bílé Frascati sup. DOC a šumivé víno Valdo Brut, kávu a svatební dort.

Po podepsání smlouvy vám před svatbou nabídneme degustační menu přímo ve vile, abyste si vybrali jídla, která vám nejvíce chutnají.

Naše agentura Moje svatba v Římě vám nabízí v balíčku: využití exkluzivních prostor vily, přípravu zasedacího pořádku, tisk menu a názvy stolů, květinové kompozice na každý stůl, pokrytí židlí a pochodně.


Ubytování ve vile

Během pobytu v Castelli Romani vám naše svatební agentura Moje svatba v Římě nabízí ubytování na jednu noc ve vile, včetně snídaně až do maximální kapacity 62 pokojů ve třech budovách.

V hlavní budově se nachází 13 pokojů různých kategorií, od stylově zařízených apartmánů - pokojů s klenutými stropy a oddělenými obývacími pokoji, až po pokoje s dřevěnou střechou s výhledem na starobylou zahradu ,nebo s terasou a s výhledem na Řím.

Po příjezdu snoubenců vám nabídneme láhev vína Frascati DOC a místní produkty.

Ubytování Castelli Romani


Beauty a kytice

V den svatby naši profesionální odborníci přijedou do vily, aby se postarali o make-up a účes nevěsty a jejich hostů, díky zkušenostem a profesionalitě našich odborníků, se budete v nejdůležitější den vašeho života cítit jako princezna.

Nabízíme vám možnost vyzkoušení make-upu a účesu pár dní před svatbou.

Kytice pro nevěstu a celá květinová výzdoba budou připraveny na míru a budou harmonicky ladit nejen s vašimi šaty a doplňky, ale i s celým interiérem a typem svatby.


Fotograf

Moje svatba v Římě spolupracuje pouze s fotografy specializujícími se na svatby, kteří se stále zdokonalují v nových technikách a fotografických stylech, a kteří hlavně milují svojí práci, jenž je pro ně zároveň i posláním.

Fotografovaní bude probíhat po celý den, počínaje přípravami, pak během obřadu, svatební hostiny, až po krájení svatebního dortu.

Fotografové se budou snažit zachytit všechny okamžiky vašeho dne a pomocí objektivu přenesou vaše emoce na fotografie.

Fotografický styl si vyberete a domluvíte předem, materiál vám bude zaslán on-line do jednoho měsíce po svatbě.


Extra služby balíčku Castelli Romani

Jako nepovinné exkluzivní služby nabízí Moje svatba v Římě:

  1. Hudbu, která bude klíčovou součástí vaší svatby a která vás doprovodí v nejdůležitějších okamžicích celého dne, od obřadu až po svatební hostinu. V závislosti na vašem hudebním vkusu a na vašem rozpočtu si můžete vybrat duo nebo smyčcové kvarteto se zpěvákem, živou kapelou, která bude hrát vaše oblíbené melodie, klavíristu nebo Dj, abyste se uvolnili při tancích během diskotéky.
  2. Animaci, zábavu pro ty nejmenší se dvěma asistenty, kteří se postarají o organizaci her a zábavy pro děti.
  3. Video záznam vašeho dne a foto album.

Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

balíčku Castelli Romani