moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Positano

Positano je starobylá rybářská vesnice a již od doby římské říše se stala jedním z nejkrásnějších a nejelegantnějším míst na pobřeží Amalfi. Je ideální destinací pro odpočinek.

Charakteristikou Positana jsou barevné domy, navržené a postavené na svislé ose, které se svým vzhledem podobají betlému na skále s výhledem na moře.

Křišťálově čisté moře s vyhrazenými plážemi a zátokami, okouzlující hotely, rafinované butiky, barevné charakteristické kachličky, vytvořené místními řemeslníky jsou jen zlomkem mnoha důvodů, pro které tohle místo přitahuje lidi z celého světa. Positano je místo snů nejen pro oslavu svatby, ale také pro svatební cestu.

Pro tuto zemi je typická radostná atmosféra, spontánnost jejich obyvatel, úzké a romantické aleje, vůně citrónů ve vzduchu a absolutní krása moře Positana budou dokonalou kulisou vašeho svatebního dne.

Nabídka naší agentury Moje svatba v Římě je promyšlená a exkluzivní.

Positano location


Civilní obřad

Naše svatební agentura pro vás zajistí civilní obřad v Positanu, vyřídíme veškeré úřední náležitosti, tak aby váš sňatek v Itálii byl platný.

Doporučujeme vám obřad na terase Positana, která je zavěšená mezi mořem a pevninou a nabízí úchvatný výhled na moře a romantické prostředí zejména při západu slunce. Obřad na tomto místě se stane nezapomenutelným zážitkem po zbytek vašeho života.

V případě, kdy počasí neumožní využití terasy, je možno uspořádat obřad uvnitř v elegantní síni, zařízené vkusnými doplňky a vzácnými malbami.

Na požádání můžeme naaranžovat na terase bílý koberec pro příchod nevěsty. Můžete si zvolit květinovou výzdobu a vybrat z různých druhů sedacího nábytku pro hosty a novomanžele.

V tomto balíčku jsme připravili civilní obřad, ale můžete také požádat o církevní sňatek nebo zvolit řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.


Beauty a kytice

Svatební make-up se liší od denního make-upu, musí být odolný vůči vodě a dlouhodobý. Zároveň ale lehký a jemný, nebo více intenzivní, ale nikdy vulgární. Vždy zvolený tak, aby podtrhl krásu nevěsty, zakryl případné nedostatky a prosvětlil obličej.

Stejně tak i váš účes musí korespondovat s celkovým stylem a svatebními šaty. Vlasy sepnuté nebo volné, aby odhalili výstřih nebo jiný detail, proto používáme pouze místní odborníky, kteří se specializují na svatby.

Svatební květina pro nevěstu je základním doplňkem svatebního dne s nekonečnými možnostmi tvarů a barev. Vždy originální a individuální podle výběru nevěsty a nabídky sezónních květin, kytice Vám bude doručena před obřadem.

Náš svatební organizátor vám pomůže při každé volbě a bude se starat o to, aby vše probíhalo v klidu a pohodě.


Location

Nabízíme vám 2 exklusivní balíčky pro vaši svatební hostinu v Positanu.

  1. Terasa s výhledem a fotografování na lodi.
  2. Vila Scogliera a pobyt 3 noci.

Nabídka 1 Terasa s výhledem a fotografování na lodi

Díky přímořské poloze, která je chloubou Positana, může pár po obřadu absolvovat dvouhodinovou plavbu lodí společně s fotografem, což je netradiční a velmi atraktivní způsob, jak pořídit nekonvenční krásné svatební fotografie.

Loď má kapacitu až 12 osob, takže můžete sdílet toto vzrušující dobrodružství s některými přáteli nebo příbuznými.

Připlujete ke třem ostrůvkům, které se nacházející mezi Positanem a Capri. Dále k souostroví Li Galli, které je také nazvané Sireneuse, jelikož podle legend byl tento ostrov obýván sirénami.

Na palubě lodi vás čeká svatební přípitek aperitiv s italským typickým prosecco, kanapy a slavnou neapolská sfogliatella.

Pro svatební hostinu jsme pro vás vybrali restauraci s terasou u moře s panoramatickým 180 ° výhledem, který bere dech zejména při západu slunce. Uvidíte z ní Ravello a útesy Capri. Určitě stojí za to vyzkoušet místní pochoutky jako je tempura z garnátů a zeleniny nebo smažené ančovičky.

Charakteristický je zde bílý nábytek a přímořská poloha.Toto místo je vyhlášeno zdvořilostí a pohostinností personálu, který vás bude provázet s velkou diskrétností během celé vaší slavnostní večeře.

Positano terrace


Nabídka 2 Vila Scogliera a pobyt 3 noci

Pro splnění vašeho snu na pobřeží Amalfi, vám nabízíme exkluzivní vilu na skále s velkou terasovitou zahradou a výhledem na moře, bazénem, venkovním jacuzzi, tureckými lázněmi a schody, které vás zavedou až do moře.

Zařízení vily je v klasickém stylu, má 6 dvoulůžkových pokojů přímo na útesech s úchvatným výhledem na moře a s velkými terasami. Vila je k dispozici nejméně na 3 noci mimo sezónu, zatímco v letních měsících je minimální délka pobytu jeden týden s cenami na vyžádání.

Vila bude celá jen pro vás a pro vaše hosty, jako by byla vaše, svobodně můžete využívat všech jejích prostor a personál bude připravený splnit všechny vaše potřeby v průběhu celého pobytu. Každé ráno se podává kontinentální snídaně a při západu slunce vám jistě přijde vhod grilováni čerstvých ryb.

Pro svatební oběd či večeři, která se bude konat v té samé vile, nabízíme bohatou nabídku, která obsahuje jako předkrm telecí carpaccio s rukolou, parmskou šunku s buvolí mozzarelou, první chod rigatoni s čerstvou zeleninou nebo domácí ravioli s rajčaty.

Jako druhý chod z masa na bázi vepřová panenka v chlebové kůrce nebo mořské plody na šampaňském, bohaté zeleninové přílohy a typický neapolský finger food.

Na požádání můžeme pro vás připravit zákoutí s ovocem, mořskými plody, tradiční pizzu nebo jiné delikatesy.

Naše agentura Moje svatba v Římě nabízí svatební večeři ve Villa Scogliera pro 100 osob, ale může být použita i pro menší počet hostů.


Extra služby Positano

Mezi extra služby naše agentura Moje svatba v Římě nabízí pro novomanžele návštěvu starobylé citrónové fabriky v Amalfi, založené v roce 1800, kde uvidíte jak se pěstují citróny a budete svědky výroby limoncella, typického nápoje z citronové kůry podle antických receptů.


Pro ty, kteří chtějí tento balíček dále přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

villa scogliera location