moje svatba v Rime

italiano english Moje svatba v Římě - Facebook Moje svatba v Římě - Linkedin Moje svatba v Římě - Instagram


<-- Vraťte se zpět na obsah exklusivních balíčků

Lázně Val d’Orcia


Oblast Val d'Orcia je proslavena nejen výrobou masa, jako je Chianina a víny Chianti, Brunello di Montalcino a Nobile Montepulciano, ale také welness centry pro ty, kteří milují relaxaci a lázeňské procedury.

Na některých místech v oblasti jako Montepulciano, San Quirico, San Casciano atd. existuje několik termálních pramenů, kde voda proudí přirozeně ve 40°C. Tato místa jsou vyhledávána a navštěvována turisty z celého světa.

Naše svatební agentura Moje svatba v Římě vybrala lázeňské město San Casciano dei Bagni pro vaši svatbu ve Val d'Orcia.

V tomto exkluzivním balíčku existují dvě různé nabídky: Lázně Light a Lázně Luxury v oblasti Val d'Orcia.

San Casciano


Civilní obřad

Vaše svatba se bude konat v San Casciano, kde vás oddá starosta nebo jeho delegát na nádherné terase mezi novogotickým zámkem a výhledem na údolí.

Obřad bude v italštině, poskytneme vám tlumočníka, který bude simultánně tlumočit celý obřad.

Chcete-li, aby svatba byla ještě více okouzlující a romantičtější, můžete si napsat a připravit své osobní sliby a vyměnit si je během svatebního obřadu.

Naše agentura Moje svatba v Římě zajistí vše potřebné, co se týče administrativní části tak, aby byly splněny všechny podmínky podle zákonů italské republiky.


Beauty a květiny

V den svatby se o profesionální make-up a účes postarají zkušení vizážisti a kadeřníci tak, aby přirozená krása nevěsty ladila s jejími šaty a byla kouzelná po celý svatební den.

Kytice nevěsty bude uvázána ze sezónních květů od profesionálních floristů a před obřadem bude doručena nevěstě přímo naším svatebním koordinátorem.


Fotograf

Svatby ve znamení blahobytu v lázních Val d'Orcia poskytují nevěstě a ženichovi nádherné prostředí pro focení a my vám zajistíme veškerý servis.

Naši profesionální fotografové zachytí nejdůležitější momenty dne, který začne již během příprav novomanželů, focení na náměstí Belvedere přímo na terase hradu, během obřadu a výměny svatebních slibů.

Fotografie, zachycující nezapomenutelné momenty vašeho svatebního dne, vám budou doručeny online v dohodnutém čase.


Vstup do SPA a oběd pro novomanžele

Agentura Moje svatba v Římě vybrala luxusní resort s lázeňským SPA v této oblasti, umístěný v renesančním paláci s pozemkem, na kterém může přistát i helikoptéra a velkým parkem, který nabízí překrásný výhled na zvlněné kopce Val d'Orcia.

Resort má různé typy pokojů, všechny elegantně a pohodlně zařízené, vybavené klimatizací, s připojením na internet a s travertinovou mramorovou koupelnou s vanou či sprchou.

Výhradně pro novomanžele jsme připravili:

  1. Svatební oběd v termálním resortu s aperitivem na panoramatické terase nebo ve velkém salonku. Menu obsahuje domácí těstoviny, masové toskánské pochoutkami, zeleninové přílohy a svatební dort.
  2. Vstup na celý den do termálního centra se soukromým vchodem a šatnou. Jako welcome dring bude pro novomanžele připraveno italské prosecco, poté následuje masáž, etruský itinerář, sauna, turecká lázeň, lymfatická drenáž, termální bazény, přírodní vyhřívaná vana, bioakvamská stezka. Balíček samozřejmě obsahuje župany, osušky a přezůvky.

wedding lunch


Pro ty, kteří chtějí zajistit pobyt s ubytování, nabízíme balíček Terme Luxury ve Val d'Orcia, který zahrnuje stejné služby jako balíček Lázně Light s přidáním dvoudenního pobytu s polopenzí v pokoji Privilege v termálním resortu.


Fakultativní nabídka balíčku Luxury

Naše agentura Moje svatba v Římě vám nabízí možnost vybrat si jinou lokalitu pro svatební oběd či večeři. Restaurace se nachází ve středu městečka s výhledem na toskánskou krajinu, která nabízí lehké menu založené na toskánských výrobcích, včetně sýrových předkrmů, polévek ze zeleniny nebo toskánské ribollity. První chod je připravený z domácích těstovin a druhý masový, například jehněčí Val d'Orcia a na závěr dezert od šéfkuchaře.


Pro vás, kteří chcete tento balíček dále upravit a přizpůsobit, můžete navštívit sekci extra služby.

accomodation wedding San Casciano